Biuro Mikołajska Studio

Mikołajska Studio

 

Autorskie biuro Krystyny i Idy Mikołajskiej. Obydwie są absolwentkami Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej. Specjalizują się w kompleksowym projektowaniu wnętrz rezydencji, apartamentów, domów oraz mieszkań.

O sobie piszą : “Robimy to, w czym jesteśmy najlepsze, starając się realizować wszystkie projekty z sercem i pełnym zaangażowaniem. Projektowanie wnętrz jest naszą ogromną pasją, popartą zdobytą wiedzą oraz wieloletnim doświadczeniem. W naszym zespole pracują ambitni i profesjonalni architekci. Stale doskonalimy swój warsztat i umiejętności, gromadząc od lat cenne doświadczenie.  Każdy architekt wnętrz powinien mieć zawsze na względzie, że to Klient będzie użytkownikiem zaprojektowanego przez niego wnętrza. Dlatego właśnie nasi specjaliści z należytym szacunkiem traktują potrzeby i upodobania Klientów, zarówno w części funkcjonalnej, jak i estetycznej projektu, proponując rozwiązania w odpowiadającym im stylu.”

Wnętrze zostało zaprojektowane w sposób zindywidualizowany z myślą o pełnionej funkcji – Biuro Projektowania Wnętrz wraz z wzorcownią. Wykorzystaliśmy nietypowy układ kamienicy z lat 30′ ubiegłego stulecia. Lokal pełen dziwnych kątów i zakamarków z problematycznego przekształciliśmy w przestrzeń na miarę naszych potrzeb. W projektowanym wnętrzu umieściłyśmy charakterystyczne elementy np. tapetę wykonaną specjalnie do naszego biura. Różne pomieszczenia pokazują inne kierunki stylistyczne – chcemy pokazać, że potrafimy projektować w dowolnym kierunku estetycznym w zależności od upodobań klienta.


Lokalizacja: Kraków

Fotografia wnętrz: http://wnetrzakrakow.pl

Projekt: Mikołajska Studio

 

ekskluzywne wnętrze biura mikołajska studio, fotograf wnętrz kraków, www.wnetrzakrakow.pl, luksusowe wnętrzaekskluzywne wnętrze biura mikołajska studio, fotograf wnętrz kraków, www.wnetrzakrakow.pl, luksusowe wnętrzaekskluzywne wnętrze biura mikołajska studio, fotograf wnętrz kraków, www.wnetrzakrakow.pl, luksusowe wnętrza ekskluzywne wnętrze biura mikołajska studio, fotograf wnętrz kraków, www.wnetrzakrakow.pl, luksusowe wnętrza biuro mikołajska studio, fotograf wnętrz kraków, www.wnetrzakrakow.plekskluzywne wnętrze biura mikołajska studio, fotograf wnętrz kraków, www.wnetrzakrakow.pl, luksusowe wnętrza ekskluzywne wnętrze biura mikołajska studio, fotograf wnętrz kraków, www.wnetrzakrakow.pl, luksusowe wnętrzaekskluzywne wnętrze biura mikołajska studio, fotograf wnętrz kraków, www.wnetrzakrakow.pl, luksusowe wnętrza ekskluzywne wnętrze biura mikołajska studio, fotograf wnętrz kraków, www.wnetrzakrakow.pl, luksusowe wnętrza ekskluzywne wnętrze biura mikołajska studio, fotograf wnętrz kraków, www.wnetrzakrakow.pl, luksusowe wnętrza ekskluzywne wnętrze biura mikołajska studio, fotograf wnętrz kraków, www.wnetrzakrakow.pl, luksusowe wnętrzaekskluzywne wnętrze biura mikołajska studio, fotograf wnętrz kraków, www.wnetrzakrakow.pl, luksusowe wnętrza ekskluzywne wnętrze biura mikołajska studio, fotograf wnętrz kraków, www.wnetrzakrakow.pl, luksusowe wnętrza

 

Zapraszam do obejrzenia moich fotografii wnętrz biura z projektu Mikołajska Studio. Jest to bardzo gustowne, nowoczesne i bogato urządzone miejsce, dlatego cieszę się, że miałem okazję do realizacji tej sesji. Z końcowych efektów, które widać na powyższych kadrach, jestem bardzo zadowolony, zarówno, jako zawodowy fotograf wnętrz, a także pasjonat. Pierwsze kadry pochodzą z recepcji łączonej z małą kuchnią i poczekalnią. Jest to ciemne i klimatyczne pomieszczenie, gdzie poza światłem dziennym palą się dodatkowo żarówki. Niesamowite wrażenie robi palma w doniczce, która bardzo pasuje do stylu biura. Pies leżący przy drzwiach do prywatnego gabinetu jest idealną, żywą wizytówką firmy. Ujęcia miejsc pracy, na których widzimy pracowników – tętnią życiem i pokazują rzeczywistą codzienność owego biura. Są to pomieszczenia bardzo przestronne i widne. Zdjęcia łazienek są bardzo przyjemne dla oka. Pierwsza jest jasna, czysta i skromna, zaś druga ma niepowtarzalny nastrój, a czarne ściany z kwiecistymi malowidłami wprawiają w podziw. Pomimo, że była to wielka przyjemność pracować z takich warunkach, to mój wkład włożony w fotografie wnętrz był niezmiennie duży.

 

 

 

 

Poprzedni wpis
Następny wpis
TYPE AND HIT ENTER