Kuchnie WFM Kraków

WFM Kuchnie Kraków

 

WFM KUCHNIE to nowoczesny zakład produkcyjny zatrudniający ponad 500 pracowników. Sieć sprzedaży firmy poza Polską obejmuje między innymi: Francję, Anglię, Holandię, Szwecję, Niemcy i Szwajcarię. WFM KUCHNIE Kraków opiera swoje działania o 3 podstawowe wartości: profesjonalizm, funkcjonalność i empatię. Dzięki nim produkty WFM KUCHNIE Kraków zapewniają klientom wyjątkową jakość i funkcjonalność.


Lokalizacja: Kraków

Fotografia wnętrz: http://wnetrzakrakow.pl

Zdjęcie kuchni z ekspozycji krakowskiej firmy WFM. Kuchnia biało-brązowa z lakierowanymi frontami. Kuchnia z ekspozycji firmy WFM. Lakierowane fronty, brązowe elementy, lakierowane fronty. Zdjęcie kuchni z ekspozycji krakowskiej firmy WFM, produkującej meble kuchenne.

 

Moja pasja – fotografia wnętrz – po raz kolejny powiodła mnie do WFM Kuchnie Kraków. Tym razem sprawdziłem swoje umiejętności w zdjęciach wyposażenia kuchni. Powyższe kadry zostały wykonane w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym WFM Kuchnie Kraków. Na pierwszym ujęciu zobaczymy jasne umeblowanie wnętrza z ciemnymi elementami. Kuchnia wygląda bardzo stylowo, oryginalnie i bogato. Na jednym zdjęciu zostało ujęte całe niezbędne wyposażenie, przedstawione w korzystnym świetle żarówek. Reklamowe zdjęcia wnętrz powinny zawierać dobrze widoczne logo firmy, tak jak na moich dwóch kadrach. Skutkuje to tym, że osoba oglądająca ofertę, zapamięta nazwę i łatwiej jej będzie na nią trafić. Wszystkie rekwizyty typu kubki, filiżanki, cukierniczka, kwiatki doniczkowe, przyprawy kuchenne itp. są celowo użyte do sesji zdjęciowej, by wypełnić pustkę pomieszczeń oraz dodać im miłej atmosfery. Elementy wystroju kuchni przedstawione na tych fotografiach wnętrz wyglądają na bardzo czyste, luksusowe i solidne, co jest w tym wypadku oczekiwanym efektem mojej pracy. Na koniec ośmielę się dodać, że zadanie nie było tym razem tak proste, jednak każdy doświadczony fotograf wnętrz powinien sobie z nim poradzić. Zapraszam do obejrzenia zdjęć wnętrz WFM Kuchnie Kraków.

Poprzedni wpis
Następny wpis
TYPE AND HIT ENTER