Lwowska 1

Lwowska 1

 

Lwowska 1 to nowoczesny, czterokondygnacyjny budynek zaprojektowany przez Biuro Projektów Lewicki–Łatak – autorów słynnego projektu przebudowy pobliskiego placu Bohaterów Getta.

Obiekt to 137 apartamentów o powierzchni od 27 do 91 m². Wszystkie lokale mieszkalne funkcjonują w systemie aparthotelu o standardzie 3–4 gwiazdek.

Wysoki standard podkreśla reprezentacyjny hol wejściowy, restauracja, sale konferencyjne oraz oryginalnie wykończone przestrzenie wspólne budynku. Na parterze zlokalizowane zostały lokale usługowe o powierzchni 43-175 m2. Poziom -1 obejmuje zaplecze gastronomii i Aparthotelu, garaż podziemny oraz strefę SPA & Wellness dla mieszkańców.

Lwowska 1 to znakomita lokalizacja do mieszkania i świetna baza wypadowa dla coraz liczniej odwiedzających Kraków turystów.

1 minuta do Placu Bohaterów Getta – odwiedzanego przez wycieczki z całego Świata.

5 minut na Kazimierz – dawną dzielnicę żydowską, a obecnie klimatyczną dzielnicę rozrywki wpisaną na listę światowego dziedzictwa Unesco.

10 minut – do pełnego zabytków Starego Miasta.

15 minut – do zamku na Wawel.

Komfortowe pokoje o przyjemnym dla oka designie, wyposażone w niezbędne udogodnienia tj. usługę eConcierge – ciekawe rozwiązanie dla turystów, którzy nie znają Krakowa.


Lokalizacja: Kraków

Fotografia apartamentów: http://wnetrzakrakow.pl

 

Po raz kolejny ze swoim aparatem fotograficznym odwiedziłem apartament Lwowska 1, Kraków. Z jednej strony zawodowo, jako fotograf wnętrz, a z drugiej strony z pasji i zamiłowania do zdjęć, przedstawić piękno wyjątkowego apartamentu. Tym razem trafiło na budynek przy Lwowskiej 1 z projektu Biura Projektów Lewicki–Łatak. Fotografia wnętrz, jak zwykle okazała się dla mnie ciekawym i satysfakcjonującym zajęciem. Na powyższych kadrach można zauważyć łatwo grę światła dziennego ze sztucznym. Dzięki temu prostemu zabiegowi, możemy przyjrzeć się dokładnie wyposażeniu pokoju. Dodaje to również niesamowitego nastroju, który sprawia, że fotografowane wnętrze wygląda przytulniej i wydaje się przestronniejsze. Pierwszy kadr bardzo ładnie pokazuje nowoczesny wystrój sypialni. Używana filiżanka na stoliku do picia kawy, wnosi do zdjęcia wnętrza oznaki użytkowania apartamentu. Kolejne ujęcie przedstawia rzeczywisty wygląd pokoju, bez żadnych niedomówień tak, by przyszły gość tego miejsca dokonał świadomego wyboru rezerwacji. Fotografia apartamentów charakteryzuje się nietypowym kątem ustawienia aparatu fotograficznego. Tak jak widać to na kolejnych dwóch zdjęciach wnętrz – perspektywa sprawia, że pomieszczenie nabiera rozmiarów. Łazienka z ostatniego kadru przedstawiona została w bardzo dobrym oświetleniu i wygląda na czystą i komfortową, na co w pierwszej kolejności zwracamy uwagę.

Poprzedni wpis
Następny wpis
TYPE AND HIT ENTER