Black is back!

Black is back!

 

Piękna i mroczna łazienka projektu DelaBartman.

Zaprezentowaną na zdjęciach ekspozycję z płytek firmy Atlas Concorde, kolekcja Marvel można było podziwiać w salonie MaxFliz przy ul. Zakopiańskiej w Krakowie.


Lokalizacja: Kraków

Zdjęcia wnętrz: http://wnetrzakrakow.pl

Projekt: DelaBartman

Miejsce : MaxFliz

Piękna elegacka czarno-biała łazienka na ekspozycji w max fliz w KrakowieZdjęcie detali w luksusowej czarnej łazience na ekspozycji w max fliz KrakówLuksusowa czarno-biała łazienka zaprojektowana z użyciem płytek firmy Atlas Concorde, kolekcja Marvel. Zdjęcie umywalki ekskluzywnej łazienki z salonu max fliz w Krakowie

 

Czasami myślę, że to naprawdę niesamowite, jaką sztuką jest fotografia wnętrz. Ponownie zagościłem w pięknym mieście, jakim jest Kraków. Powyższe zdjęcia, to kadry z nieszablonowego projektu DelaBartman – łazienki, o niesamowitym stylu – Black is Back! Wnętrze pokryte jest płytkami, ściany w kolorze czarnym, a podłoga biała w sześciokąty. Na środku stoi skórzane siedzenie. Po jednej stronie jest biała umywalka z lustrem, a po drugiej wanna w starym stylu. Jest to projekt bardzo oryginalny i wyszukany. Po fotografiach widać bogactwo i luksus bijący z tej magicznej łazienki. Pomieszczenie jest pozornie ciemne, ponieważ przeważa kolor czarny, jednak dobre, zimne światło doskonale wszystko oświetla. Jestem święcie przekonany, że prawie każdy fotograf wnętrz marzy o realizacji sesji takiego miejsca. Zdjęcia wnętrza całkowicie oddają “mroczny” urok łazienki.

Poprzedni wpis
Następny wpis
TYPE AND HIT ENTER