Smile Apartments

Smile Apartments

 

Piękny, wygodny i bardzo stylowy Grey Apartment. Znajduje się na trasie między Rynkiem Głównym, a Dzielnicą Żydowską. Otwarty 07.2017. W klimatyzowanej sypialni znajdują się dwa wygodne łóżka 90×200. Jest w pełni wyposażony w aneks kuchenny ze zmywarką, lodówką, tosterem, czajnikiem, kuchenką mikrofalową, płytą do gotowania, naczyniami i stołem z 4 krzesłami. Znajdziesz tu również podwójną rozkładaną sofę, stolik kawowy, wygodny fotel. Zapewniamy kawę, herbatę, wodę mineralną i detergenty. Apartament ma ok. 50 m2.


Lokalizacja: Kraków

Zdjęcia apartamentów: http://wnetrzakrakow.pl

 


Beautiful, comfortable and very stylish Grey Apartment. Located on the route between Main Market Square and Jewish District. Opened 07.2017. In the air-conditioned bedroom there are two comfortable beds 90×200. There is fully equipped kitchenette with dishwasher, fridge, toaster, kettle, microwave, cooking plate, dishes, and a table with 4 chairs. You will also find a double sofa bed, a coffee table, a comfortable armchair. We provide coffee, tea, mineral water and detergents. Has approx. 50 m2.


Location: Kraków

Apartment photographer: http://wnetrzakrakow.pl

 

Znów zagościłem w Krakowie, jako profesjonalny fotograf wnętrz, z pasji i zamiłowania do zdjęć wnętrz. Pod mój aparat fotograficzny trafił Grey Apartment od Smile Apartments. Jest to miejsce nietypowe, oryginalne, urządzone w bardzo klasycznym stylu. Pierwszy kadr to rzut na dwa pomieszczenia, co jest częstym zabiegiem w zdjęciach apartamentów. W pierwszym widzimy gustowną, drewnianą komodę, przy której na ścianie wisi lustro, a drugie to przytulna sypialnia. Wszystkie ściany, każdego pokoju są w odcieniach szarości, a postawione gdzieniegdzie kwiaty i bukiety dodają urok temu apartamentowi. Zdjęcia wnętrz wykonane zostały w świetle dziennym, bez dodatkowego oświetlenia. Łazienka wygląda elegancko i bardzo czysto. W sypialni chciałoby się zmrużyć oczy po długim dniu. Kuchnia jest zaś łączona z salonem, bardzo przestronna, widna i skromnie, ale bardzo szykownie urządzona. Miło wspominam tę sesję zdjęciową i czas spędzony w tak eleganckim apartamencie.

Następny wpis
TYPE AND HIT ENTER