Pub Terapia Grupowa

Pub Terapia Grupowa

 

Był taki lokal…

Terapia Grupowa była koktajl barem cenionym za doskonałe menu. Głęboka znajomość, duża uwaga do szczegółów oraz miłość do miksologii miało wyraźne przełożenie w doznaniach smakowych. Koktajle były nie tylko przemyślane i przepięknie podane, ale również wyróżniały się swoją oryginalnością. Zagorzali piwosze odnajdywali tutaj duży wybór wyselekcjonowanych piw kraftowych.

Lokal zachwycał dbałością o szczegóły. Kryształowe karafki, posrebrzane platery, miedziana kolumna do piwa, loftowe lampy, drewniany bar to zaledwie kilka z przykładów opisujących niepowtarzalny charakter miejsca, które odeszło w niepamięć jak wiele innych mających po kilka tysięcy “followersów”. Jak się okazuje lajki nie mają przełożenia na ilość wypitych piw.


Lokalizacja: Kraków

Fotografia wnętrz: http://wnetrzakrakow.pl

Zdjęcie wnętrza pubu w Krakowie. Czerwone krzesła, długi bar. Długi, ekskluzywny bar pubu w Krakowie. Bar jak szachownica. Wnetrze pubu w Krakowie. Piękny, długi bar w szachownicę. Bar, który robi wrażenie. Długa lada, wzór w szachownicę, dużo alkoholi. Zbliżenie na alkohole w pubie w Krakowie. Dużo alkoholi, krany do piwa Wnętrze pubu w Krakowie. Cegła na ścianach, czerwone krzesła, designerskie lampy.

 

Po raz pierwszy w mojej osobistej galerii taka sesja – zdjęcia wnętrz pubu. Znów ze swoim sprzętem fotograficznym odwiedzam Kraków, jednak jest to spotkanie nietypowe, ponieważ miejsce pokazane na powyższych kadrach, odeszło już do historii. Mowa o Pub Terapia Grupowa, czyli o słynnym koktajl barze z doskonałym menu. Lokal tak ekskluzywny i nietypowy jest „rajem” dla oka, w którym bez wątpienia chciałby się znaleźć każdy fotograf wnętrz. Pub jest ciemno wyposażony i ma przyjemne ciepłe oświetlenie. Wystrój jest typowo amerykański i przytulny. Pierwsze ujęcie przedstawia stolik, przy którym stoją czerwone krzesła, z sufitu zwisają stylowe czarne żyrandole, w tle widać surową ścianę i po prawej stronie bar. Zdjęcia baru idealnie oddają panujący tam klimat. Dobre spojrzenie na alkohole z wystawy, szklane kieliszki i lampki, ciekawe wysokie krzesła oraz klimatyczne oświetlenie. Ostatni kadr doskonale przedstawia atmosferę tego miejsca. Naprzeciwko baru są czarne stoliki i skórzane siedzenia, a ściany zrobione z czerwonej cegły, co świetnie dopełnia styl niczym z amerykańskiego filmu. Tego rodzaju fotografia wnętrz jest bardzo wymagająca, ale niezwykle ciekawa. Zresztą sami oceńcie zdjęcia tego wnętrza.

Poprzedni wpis
Następny wpis
TYPE AND HIT ENTER