Wnętrze z charakterem

Wnętrze z charakterem

 

Kolejny genialny projekt duetu DelaBartman! A poniżej kilka słów o wnętrzu od samych projektantek:

„Przestrzenny salon, jadalnia, kuchnia, toaleta oraz strefa wejściowa utrzymane zostały w bardzo spójnej estetyce.

Bazą kolorystyczną było połączenie czerni i szarości ocieplonych fakturą oraz barwą drewnianych elementów ażurowych, wydzielających strefę jadalnianą, a także zastosowanych na suficie w pozostałych pomieszczeniach.

90% powierzchni ścian oraz frontów mebli wykonane zostało przy użyciu płytek wielkoformatowych o teksturze betonu. Rozwiązanie to pozwala uzyskać minimalistyczne i ekskluzywne wykończenie, będące dodatkowo bardzo praktyczne w użytkowaniu.

Zbudowana w ten sposób niezwykle przytulna, ale i charakterna atmosfera okraszona została designerskimi meblami i pięknym oświetleniem.”


Lokalizacja: Kraków

Fotografia wnętrz: http://wnetrzakrakow.pl

Projekt : DelaBartman

prestiżowy apartament utrzymany w ciemnej kolorystyce w Krakowie.Ekskluzywne wnętrze projektowane przez architektów. Dyży, utrzymany w ciemnej tonacji salon. Szara kanapa, designerska lampa, duże okno. Zbliżenie na detale wnętrza projektowanego przez projektantki z KrakowaPiękny szary salon z ogromną lampą w kształcie letniego kapelusza fotografia wnętrz kraków, zdjęcia nieruchomości, zdjęcia apartamentów, hoteli, restauracji, www.wnetrzakrakow.plCiemny salon z jadalną. Piękny skórzany szezlong.Design z najwyższej półki. Jadalnia z czarnymi ścianami i drewnianym sufitem. Projektowany apartament w Krakowie.Stół w jadalni. Czarne talerze, ciemny wystrój, design z najwyższej półki. Duży, designerski fotel, szezlong w korytarzu. Mieszkanie utrzymane w ciemnym klimacie. Piękny projekt.Zdjęcie kuchni i salonu we wnętrzu mieszkania naszpikowanego designem. Piękne wnętrze, które zachwycaZdjęcie wnętrza łazienki w domu w Krakowie. Ciemne płytki.Design.Szaro-czarna kuchnia z długim blatem i drewnianym sufitem. Zdjęcie blatu w designerskim mieszkaniu w Krakowie. Projekt DelaBartman

 

Zapraszam dzisiaj do obejrzenia moich prac, zdjęć wnętrza magicznego apartamentu, zaprojektowanego przez duet DelaBartman w Krakowie. Fotograf wnętrz ma zawsze bardzo trudne zadanie, by uchwycić piękno i klimat panujące w czterech ścianach, nawet wtedy, gdy na pozór wydaje się to proste. Pierwszy kadr to spojrzenie na połączenie salonu z jadalnią, które dzieli nastrojowy przedpokój. Przykuwające wzrok drewniane podłogi, czarne futryny, złote zdobienia i kontrast żywych kwiatów z pustynnymi, zasuszonymi trawami, tworzą niepowtarzalny klimat, który dopełniają promienie słoneczne padające z okien i dodatkowo zapalone żarówki na suficie. Kolejne ujęcia przy świetle dziennym w prosty sposób przedstawiają wygodę i luksus fotografowanego apartamentu. Zdjęcia wnętrz, na których pierwszy plan zajmuje roślina, wyjątkowo zapadają w pamięci – tak jak widać to na kadrze z trawą piaszczystą. Fotografia wnętrza z bogato zastawionym stołem na środku, czarnymi ścianami, drewnianym sufitem i metalowymi żyrandolami jest zdecydowanie moim numerem jeden. Lśniące kieliszki i talerze pokazują estetykę oraz elegancję tego luksusowego miejsca i wręcz wołają by dosiąść się do stołu. Gra światła naturalnego ze sztucznym jest ciekawym zabiegiem, który fotografia apartamentów bardzo często wykorzystuje, do wydobywania tego, co często niezauważalne jest w rzeczywistości. Mała, skromna łazienka przedstawiona została jako przestronna i błyszcząca czystością w świetle lamp. Owoce na blacie kuchennym to rekwizyt, o którym często wspominam – wypełnia pustkę niezamieszkanego przez nikogo miejsca. Ostatni kadr mieści duży przedpokój z eleganckimi płytkami na podłodze i wysokim sufitem. Widzimy dokładnie wypastowane buty, damskie torebki i klimatyczne maki w wazonie. Całość zachęca do przejścia do dalszej części luksusowego wnętrza z charakterem.

Poprzedni wpis
Następny wpis
TYPE AND HIT ENTER