Eurofins, czyli Go Green!

Go green!

 

Eurofins Group to międzynarodowa grupa laboratoriów, które świadczą usługi badawcze produktów farmaceutycznych, żywności, przemysłu oraz dóbr konsumenckich. Firma zatrudnia 30 tys. pracowników w 41 krajach na świecie.

Po dwóch latach działalności Eurofins Group na śląskim rynku, firma stworzyła biuro, które nie tylko odpowiada wymaganiom pracowników, ale również bezpośrednio nawiązuje do charakteru działalności Eurofins.

Już na etapie planowania biura postanowiono korzystać głównie z materiałów organicznych: drewno, wełna, żywa roślinność. Właścicielom zależało na uzyskaniu świeżej, ale jednocześnie prostej przestrzeni, która zamiast rozpraszać pomaga w skupieniu podczas pracy. Do aranżacji wnętrza użyto ponad 600 sadzonek kwiatów, które przez następne lata będą rosły razem z organizacją. Odpowiadając na sugestie pracowników, by miejsce pracy cechowało się dobrą akustyką, zaprojektowano dźwiękochłonne panele oraz wygłuszający filc. W biurze dominują barwy, które można znaleźć w środowisku naturalnym – odcienie zieleni i brązu, a kolory firmowe są dodatkowym akcentem kolorystycznym w całej przestrzeni.


Lokalizacja: Śląsk

Zdjęcia wnętrz: http://wnetrzakrakow.pl

Projekt: Ofisovnia

 

fotografia biur, fotografia wnetrz komercyjnych

 

Poprzedni wpis
Następny wpis
TYPE AND HIT ENTER