FAQ Rozwiń
Jaka jest cena sesji zdjęciowej?
Standardowa oferta czyli nie mniej niż 10 zdjęć mieszkania / apartamentu do 60m2 to 800 zł (więcej w zakładce Oferta). W przypadku większych pomieszczeń cena ustalana jest indywidualnie.
Jak należy przygotować się do sesji fotografii wnętrz?
We wnętrzu mieszkania lub apartamentu powinien panować ład i porządek. Należy zetrzeć kurze, umyć lustra, szyby i inne błyszczące powierzchnie, odkurzyć, pochować rzeczy osobiste, a zostawić tylko to, co powinno być widoczne na zdjęciu. Warto również zadbać o świeże kwiaty, owoce, koce, poduszki, świece - takie drobne detale znacznie ocieplają klimat wnętrza.
Ile trwa sesja zdjęciowa wnętrz?
Na wykonanie minimum 10 zdjęć mieszkania / apartamentu do 60m2 potrzebuję minimum 3 godziny. Poszczególne kadry na bieżąco analizuję na laptopie, co daje mi kontrolę nad finalnym efektem oraz klimatem, który chcę osiągnąć na zdjęciu.
Kiedy otrzymam gotowe zdjęcia wnętrza?
Na oddanie minimum 10 zdjęć potrzebuję 3 dni roboczych. W tym czasie pracuję nad retuszem, perspektywą oraz kolorystyką zdjęcia po to, aby jak najwierniej oddać klimat wnętrza.
Z jakim wyprzedzeniem należy rezerwować sesję fotograficzną?
Z reguły umawiam się na sesję fotograficzną z kilkudniowym wyprzedzeniem. Często również odwiedzam miejsce, które ma być fotografowane po to, by jak najlepiej określić rozkład światła o danej porze dnia.
Jak wygląda płatność za zdjęcia wnętrz?
Płatności należy dokonać na podstawie faktury po otrzymaniu miniatur zdjęć.
W jakiej formie otrzymam zdjęcia wnętrz?
Pliki JPG, przygotowane w dużej rozdzielczości będzie można pobrać, klikając na link dostarczony w wiadomości e-mail.
Jakie są warunki wykorzystania zdjęć wnętrz?
Klient standardowo otrzymuje licencję obowiązującą bezterminowo na wszelkich polach eksploatacji. Licencja ta nie zezwala jednak na wprowadzanie modyfikacji w zdjęcia ani na udostępnianie ich innym podmiotom bez zgody autora. Oczywiście możliwe jest ustalenie innych warunków licencyjnych, w tym przekazanie praw autorskich.
TYPE AND HIT ENTER