Magiczne mieszkanie na Czarodziejskiej

Magiczne mieszkanie na Czarodziejskiej

 

Architektki napisały…

„W projekcie wyzwaniem było połączenie dwóch estetyk: ciemniejszej, męskiej, szaro-betonowej oraz świetlistej, przytulnej, damskiej.

Pozostałyśmy zatem częściowo przy gładkich betonach, dodałyśmy linearne oświetlenie w duchu japońskiego minimalizmu i wprowadziłyśmy drewniane elementy, łączące ciemną, surową stylistykę strefy wejściowej i łazienki dla gości wraz z jasną przestrzenią kuchni, salonu oraz sypialni.

Połączenie to stworzyło całkiem nową, wyjątkową estetykę, charakteryzującą właścicieli domu.”


Lokalizacja: Kraków

Zdjęcia wnętrz: http://wnetrzakrakow.pl

Projekt: DelaBartman

Proste wnętrze mieskzania na ul. Czarodziejskiej w Krakowie Biało-czarne eleganckie wnętrze mieszkania na Czarodziejskiej w Krakowie Biała kuchnia, białe ściany, białe zasłony. Jasne wnętrze w Krakowie Projektowane mieszkanie na Czarodziejskiej w Krakowie. Jasne mieszkanie z czarnymi elementami. Jasne, minimalistyczne mieszkanie w Krakowie. Mieszkanie projektowane przez DelaBartman.Jasna, prosta łazienka z wanną i prysznicem. Mieszkanie projektowane przez architektów wnętrz Kraków.Przytulna, biało-szara sypialnia projektowana przez architektów. Jasne wnętrze mieszkania na Czarodziejskiej. Duże, komfortowe łóżku w jasnych barwach. Mnóstwo poduszek. Bardzo jasna sypialnia w Krakowie. Sypialnia z dużą ilością poduszek.

 

Poprzedni wpis
Następny wpis
TYPE AND HIT ENTER