Wnętrze z charakterem

Wnętrze z charakterem

 

Kolejny genialny projekt duetu DelaBartman! A poniżej kilka słów o wnętrzu od samych projektantek:

„Przestrzenny salon, jadalnia, kuchnia, toaleta oraz strefa wejściowa utrzymane zostały w bardzo spójnej estetyce.

Bazą kolorystyczną było połączenie czerni i szarości ocieplonych fakturą oraz barwą drewnianych elementów ażurowych, wydzielających strefę jadalnianą, a także zastosowanych na suficie w pozostałych pomieszczeniach.

90% powierzchni ścian oraz frontów mebli wykonane zostało przy użyciu płytek wielkoformatowych o teksturze betonu. Rozwiązanie to pozwala uzyskać minimalistyczne i ekskluzywne wykończenie, będące dodatkowo bardzo praktyczne w użytkowaniu.

Zbudowana w ten sposób niezwykle przytulna, ale i charakterna atmosfera okraszona została designerskimi meblami i pięknym oświetleniem.”


Lokalizacja: Kraków

Fotografia wnętrz: http://wnetrzakrakow.pl

Projekt : DelaBartman

prestiżowy apartament utrzymany w ciemnej kolorystyce w Krakowie.Ekskluzywne wnętrze projektowane przez architektów. Dyży, utrzymany w ciemnej tonacji salon. Szara kanapa, designerska lampa, duże okno. Zbliżenie na detale wnętrza projektowanego przez projektantki z KrakowaPiękny szary salon z ogromną lampą w kształcie letniego kapelusza fotografia wnętrz kraków, zdjęcia nieruchomości, zdjęcia apartamentów, hoteli, restauracji, www.wnetrzakrakow.plCiemny salon z jadalną. Piękny skórzany szezlong.Design z najwyższej półki. Stół w jadalni. Czarne talerze, ciemny wystrój, design z najwyższej półki. Duży, designerski fotel, szezlong w korytarzu. Mieszkanie utrzymane w ciemnym klimacie. Piękny projekt.Zdjęcie kuchni i salonu we wnętrzu mieszkania naszpikowanego designem. Piękne wnętrze, które zachwycaZdjęcie wnętrza łazienki w domu w Krakowie. Ciemne płytki.Design.Szaro-czarna kuchnia z długim blatem i drewnianym sufitem. Zdjęcie blatu w designerskim mieszkaniu w Krakowie. Projekt DelaBartman

 

Poprzedni wpis
Następny wpis
TYPE AND HIT ENTER