Magiczne mieszkanie na Czarodziejskiej

Magiczne mieszkanie na Czarodziejskiej

 

Architektki napisały…

„W projekcie wyzwaniem było połączenie dwóch estetyk: ciemniejszej, męskiej, szaro-betonowej oraz świetlistej, przytulnej, damskiej.

Pozostałyśmy zatem częściowo przy gładkich betonach, dodałyśmy linearne oświetlenie w duchu japońskiego minimalizmu i wprowadziłyśmy drewniane elementy, łączące ciemną, surową stylistykę strefy wejściowej i łazienki dla gości wraz z jasną przestrzenią kuchni, salonu oraz sypialni.

Połączenie to stworzyło całkiem nową, wyjątkową estetykę, charakteryzującą właścicieli domu.”


Lokalizacja: Kraków

Zdjęcia wnętrz: http://wnetrzakrakow.pl

Projekt: DelaBartman

Proste wnętrze mieskzania na ul. Czarodziejskiej w Krakowie Biało-czarne eleganckie wnętrze mieszkania na Czarodziejskiej w Krakowie Biała kuchnia, białe ściany, białe zasłony. Jasne wnętrze w Krakowie Projektowane mieszkanie na Czarodziejskiej w Krakowie. Jasne mieszkanie z czarnymi elementami. Jasne, minimalistyczne mieszkanie w Krakowie. Mieszkanie projektowane przez DelaBartman.Jasna, prosta łazienka z wanną i prysznicem. Mieszkanie projektowane przez architektów wnętrz Kraków.Przytulna, biało-szara sypialnia projektowana przez architektów. Jasne wnętrze mieszkania na Czarodziejskiej. Duże, komfortowe łóżku w jasnych barwach. Mnóstwo poduszek. Bardzo jasna sypialnia w Krakowie. Sypialnia z dużą ilością poduszek.

 

Mam dziś do pokazania zdjęcia wnętrz mojego autorstwa magicznego mieszkania na Czarodziejskiej. Jak widać na powyższych kadrach, apartament jest bardzo widny, przestronny, w którym dominującym kolorem jest biel. Fotograf wnętrz w takim miejscu ma naprawdę duże pole do manewru, ponieważ przy odpowiednim przygotowaniu, zdjęcia wnętrz powinny wyjść zjawiskowe. Na pierwszym ujęciu przedstawiona została część jadalniana salonu z kuchnią. Pięknie prezentuje się drewniany stół z ciemnymi krzesłami i estetyczny biały blat, wystrojony w bukiet kwiatów. Kolejne zdjęcie pokazuje część wypoczynkową, gdzie na pierwszym planie widzimy piękne białe róże. Trzeci kadr to spojrzenie na okna, jest bardzo jasny i przyjemny dla oka. W dalszych ujęciach przedstawiona została nietypowa część salonu – mini biblioteczka i kolekcja win – czyli zakątek kulturalny. Łazienka jest nieduża, skromna, ale czysta, estetyczna i bardzo widna. Sypialnia na zdjęciach wnętrz została pokazana, jako przestronna, wygodna i stylowo wyposażona. Jest to miejsce wypoczynku, w którym chętnie znaleźlibyśmy się po długim dniu. Fotografia apartamentów, w tym wypadku wymagała jedynie światła naturalnego, słonecznego. Takie zdjęcia uzyskiwane są za dnia, najlepiej w porze, gdy zza okien wpada do środka idealna ilość promieni Słońca.

Poprzedni wpis
Następny wpis
TYPE AND HIT ENTER