19 Rooms

19 Rooms

 

Poniżej kilka ujęć inwestycji „19 rooms”, a oto co o przedsięwzięciu piszą sami pomysłodawcy…

„To jedyny tak komfortowy, butikowy Aparthotel położony przy głównej ulicy w Centrum Starego Podgórza.

Dzięki udanej adaptacji w 100-letniej kamienicy, stworzono 19 niezwykłych apartamentów w modnym loftowym stylu, przeplatając odrestaurowane ceglane przedwojenne mury, drewniane podłogi z  nowoczesnymi rozwiązaniami jak klimatyzacja, ogrzewanie podłogowe w łazienkach, odzysk ciepła w budynku, filtrowanie powietrza, oraz (dla bezpieczeństwa gości) pełną, elektroniczną kontrolę dostępu z monitoringiem.

19 Rooms stworzony został z myślą o wygodzie w nowatorskim, modnym stylu.

Dołożono wszelkich starań, aby pobyt  był komfortowy i stał się godnym domem na czas podróży do Krakowa.”


Lokalizacja: Kraków

Zdjęcia apartamentów: http://wnetrzakrakow.pl

Miejsce: 19 Rooms

Czarno-biała kuchnia z moizaiką na ścianie. Dobre zdjęcie kuchni.Mieszkanie urządzone minimalistycznie. Czarno-bała kuchnia Czerwona cegła na ścianach. Zarówki zwisają z sufitu.Minimalistyczny wystrój wnetrza.Czerwona cegła na ścianie. Wystrój minimalistyczny.Pokój połączony z kuchnia. Czerwona cegła na ścianie.Minimalistyczne wnętrze. Cegła na ścianach w salonie.Żarówki zwisają z sufitu. Żółte zasłony w sypialniCegła na ścianie w salonie.Plakaty na ścianach Yashica. Aparat analogowy we wnętrzu. Prosta czarno-biała łazienka.

 

W ostatnim czasie miałem przyjemność odwiedzić, jako fotograf wnętrz, wyjątkowe miejsce, którym jest 19 Rooms – Aparthotel o niepowtarzalnym klimacie. Kuchnia widoczna na pierwszym kadrze jest dość skromna, ale bardzo ładnie wykończona i przytulna. Na stole leży otwarty laptop, a po obu jego stronach filiżanki do kawy, co sprawia, że miejsce wydaje się zamieszkane. Perspektywa oraz kąt ujęć z kuchni przedstawia pomieszczenie jako przestronne i widne. Sypialnia z surowymi ścianami z czerwonej cegły jest elegancka i wygodna. Nie obeszło się i tym razem bez przybliżeń na kwiaty w wazonie, ułożone chaotycznie w stos książki i aparat fotograficzny. W kolejnej kuchni i sypialni zostało wykorzystane sztuczne światło o ciepłym odcieniu, które świetnie komponuje się z surowym i klimatycznym wnętrzem. Zdjęcia w pełni oddają niebanalną atmosferę, płynącą z tego apartamentu. Zamykający sesję kadr pochodzi z łazienki. Zdjęcie ciekawie pokazuje kontrast białego prawie zupełnie wnętrza z czarnymi drobnymi elementami wystroju. Łazienka przedstawiona bardzo estetycznie, świeżo i widać jej gustowność. Fotografia apartamentów, może wydawać się prosta, jednak jest to zajęcie wymagające sprawnego obycia z aparatem fotograficznym, odpowiedniego przygotowania i chęci wynikających z pasji.

 

Poprzedni wpis
Następny wpis
TYPE AND HIT ENTER