Apartament w Lemon SPA Resort

W styczniu wspólnie z Kasią Sosenko (Sosenko Home Decor) mieliśmy okazję fotografować 70 metrowy apartament na sprzedaż w wyjątkowym miejscu jakim jest  Lemon Resort & Spa.

Ten wspaniały ośrodek to znacznie więcej niż kameralny hotel z komfortową bazą noclegową położoną na malowniczym Pogórzu Różnowskim. Zadbano o to, żeby każdy, bez względu na upodobania i wiek, mógł znaleźć to, czego pragnie.

Pobyt w hotelu, zlokalizowanym nad brzegiem Jeziora Różnowskiego pośród urokliwych wzniesień Beskidu, to gratka dla każdego miłośnika pięknej polskiej przyrody. Wypoczynek w nowoczesnym obiekcie otoczonym zachwycająca przyrodą, z dala od miejskiego zgiełku, to tylko jedna z atrakcji.

Oprócz strefy relaksu i pielęgnacji w SPA, hotel zapewnia także moc niespodzianek dla miłośników aktywnego wypoczynku. Goście hotelu mogą korzystać z wielu wodnych atrakcji, takich jak rejs elektrycznym katamaranem SOLLINER21 czy łodzią motorową. Wykorzystując położenie nad jeziorem, wypoczywający korzystają z różnych wodnych atrakcji, w tym pływania na elektrycznej desce surfingowej, kajakach lub desce SUP. Ośrodek dysponuje także dwoma basenami: wewnętrznym oraz zewnętrznym

Do dyspozycji gości są także atrakcje całoroczne – salon gier, znakomicie wyposażona siłownia, boisko do squasha oraz plac zabaw dla najmłodszych gości. Na uwagę zasługuje restauracja oraz beach bar. Serwowane potrawy oraz koktajle to uczta dla podniebienia.

Boutique’owy charakter Lemon Resort Spa zapewnia kameralny i swobodny klimat. Dogodny dojazd (niespełna 110 km od Krakowa i lotniska w Balicach) czyni go doskonałym miejscem zarówno na rodzinny wypoczynek, jak i organizację konferencji i bankietów.

 

 

 

Poprzedni wpis
Następny wpis
TYPE AND HIT ENTER