Apartament w Katowicach

Apartament w Katowicach

 

Poniższą realizacje miałem przyjemność fotografować na zlecenie Dominiki Trzcińskiej z firmy Superpozycja Architekci.

Głównym zakresem działania firmy jest projektowanie budynków, wnętrz użyteczności mieszkaniowej jak i publicznej oraz adaptacji pomieszczeń i zmiany sposobu ich użytkowania.

Firmę cechuje kreatywność przy tworzeniu koncepcji, oryginalne i niebanalne rozwiązania oraz profesjonalne doradztwo w zakresie doboru odpowiednich rozwiązań technicznych.


Lokalizacja: Katowice

Zdjęcia apartamentów: http://wnetrzakrakow.pl

Projekt: Superpozycja

 

Zdjęcia apartamentów to moje hobby, którym chętnie dzielę się z innymi – lubię, gdy moje fotografie są oglądane i analizowane, kawałek po kawałku przez innych. Zapraszam więc do przejrzenia powyższych zdjęć wnętrz apartamentu w Katowicach, zaprojektowanego przez firmę Superpozycja Architekci. Sesja zdjęciowa tego apartamentu należy do moich ulubionych. Wprowadzające zdjęcie wnętrz jest wyjątkowo przepełnione bogactwem wyposażenia salonu z częścią jadalnianą. Widzimy ciepłe światło wyłaniające się zza ciemnej kraty, co niezwykle buduje przyjemny klimat wnętrza i komponuje się z obecnym w pokoju kominkiem, przy którym ułożone zostały kawałki drewna. Na drugim ujęciu wnętrza przykuwają wzrok zapalone żyrandole oraz kontrast kolorów białego z czarnym. Świece znajdujące się na stoliku w salonie sprawiają, że czujemy ciepło płynące z tego miejsca. Jest to część wypoczynkowa apartamentu, w której chcielibyśmy się znaleźć po ciężkim dniu. Zdjęcia wnętrz nie są wykonywane według określonego schematu, ale im ciekawsze ujęcie, tym lepszy jego odbiór. Przykładowo zdjęcie wnętrza ze świecami na pierwszym planie, kanapą i lampą w tle – nie tylko jest bardzo estetyczne, ale doskonale przedstawia styl samego salonu. Kadr w sypialni to gra światła zimnego z ciepłym. Kwiaty na parapecie wypełniają pustkę panującą w pokoju. Pokazana w dwóch ujęciach łazienka wygląda przestronnie i czysto. Dodatkowo nie zabrakło zdjęcia wnętrza z kotem, które jest zdecydowanie moim numerem jeden spośród wszystkich fotografii tego apartamentu.

Poprzedni wpis
Następny wpis
TYPE AND HIT ENTER