Luksus na Podgórzu

Luksus na krakowskim Podgórzu

 

To wnętrze zachwyca! A ponieważ nikt inny nie zna go lepiej niż sami projektanci, pozwolę sobie przytoczyć kilka słów od DelaBartman.com

„Wnętrze jest efektem długiej współpracy, podczas której właścicielom zależało na jakości wykonania i dopracowaniu najmniejszych detali.

Sama inwestycja, czyli 230-metrowy, dwukondygnacyjny apartament zajmujący dwa najwyższe piętra jednej z podgórskich kamienic, była inspiracją do wykreowania przestrzeni, która podkreśli jej wyjątkowość. Z okien roztacza się zapierający dech w piersiach widok na dachy sąsiadujących budynków, a także na zieleń pobliskiej skarpy.

Na niższej kondygnacji usytuowana została strefa wejściowa, kuchnia z jadalnią, przestronny salon, gabinet oraz łazienka. Jasne schody prowadzą bezpośrednio do zlokalizowanego na wyższym poziomie ogrodu zimowego, z którego można przejść do pozostałych pomieszczeń, czyli sypialni z garderobą, łazienki z pralnią oraz do pokoju dziecięcego.

Cały apartament naszpikowany jest designem z najwyższej półki. Ponadczasowe materiały, takie jak fornir, kamień naturalny, metale szlachetne, stanowią doskonałe tło dla wyjątkowych, nowoczesnych form. Wnętrze odzwierciedla zamiłowanie Właścicieli do designu.”


Lokalizacja: Kraków

Zdjęcia apartamentów: http://wnetrzakrakow.pl

projekt : DelaBartman

ekskluzywny apartament w Krakowie zaprojektowany przez architektówrojektowany przez architektówfotografia wnętrz kraków, zdjęcia nieruchomości kraków, fotografia hoteli kraków, zdjęcia restauracji kraków, www.wnetrzakrakow.pl fotografia wnętrz kraków, zdjęcia nieruchomości kraków, fotografia hoteli kraków, zdjęcia restauracji kraków, www.wnetrzakrakow.plekskluzywna jadalnia, nowoczesny designfotografia wnętrz kraków, zdjęcia nieruchomości kraków, fotografia hoteli kraków, zdjęcia restauracji kraków, www.wnetrzakrakow.plekskluzywna jadalnia, nowoczesny designfotografia wnętrz kraków, zdjęcia nieruchomości kraków, fotografia hoteli kraków, zdjęcia restauracji kraków, www.wnetrzakrakow.pl fotografia wnętrz kraków, zdjęcia nieruchomości kraków, fotografia hoteli kraków, zdjęcia restauracji kraków, www.wnetrzakrakow.pl fotografia wnętrz kraków, zdjęcia nieruchomości kraków, fotografia hoteli kraków, zdjęcia restauracji kraków, www.wnetrzakrakow.plfotografia wnętrz kraków, zdjęcia nieruchomości kraków, fotografia hoteli kraków, zdjęcia restauracji kraków, www.wnetrzakrakow.pl nowoczesna łazienka w luksusowym apartamencie kosztowna łazienka w prestiżowym wnętrzu kosztowna łazienka w prestiżowym wnętrzu

 

Moja pasja dotknęła tym razem luksusu na krakowskim Podgórzu – na tapetę trafiła fotografia apartamentów z projektu DelaBartman. Pierwsze ujęcie przedstawia bogato wykończone wnętrze, oświetlone naturalnymi promieniami Słońca, wpadającymi przez pokaźne okna z czarnymi framugami. Niesamowita perspektywa stawia na pierwszy plan wielki złoty żyrandol i szklano-złoty, luksusowy stolik. Jest to ciekawe spojrzenie na wygodne, komfortowe wnętrze w stylu nowoczesno-modernistycznym. Kolejny kadr mieści w sobie przejścia do innych pomieszczeń. Zbliżenia na przedmioty typu: książki, świeże kwiaty w wazonie, używane szklanki, rzucony szal na kanapie, pokrojone warzywa na desce – są rekwizytami, które sprawiają, że zdjęcia wnętrz „ożywają”. W kuchni, o ciemnym klimacie, dodatkowo poza światłem dziennym wykorzystane są żarówki, które dopełniają panujący tam półmrok. Następne z kolei zdjęcia apartamentów, to pomieszczenia o jasnym, białym wykończeniu. Każde ujęcie mieści w sobie jak najwięcej elementów wystroju i robione jest pod takim kątem, by uwydatnić przestronność fotografowanego wnętrza. W pokojach dziecięcych znajdziemy porozkładane w różnych miejscach pluszaki, zabawki i kolorowe kredki – co ubogaca przytulny odbiór zdjęcia wnętrza. Łazienka w ostatnich kadrach wygląda bardzo luksusowo, komfortowo i estetycznie. Użyte zostało dodatkowe sztuczne oświetlenie, które nie miało na celu rozjaśnienia wnętrza, a dodanie mu uroku. Wszystkie zaprezentowane powyżej zabiegi, są powszechnie stosowane w fotografii apartamentów, jednak każdy fotograf wnętrz ma swój własny styl i właśnie to różni moje zdjęcia od innych zdjęć wnętrz.

Poprzedni wpis
Następny wpis
TYPE AND HIT ENTER