Pub Terapia Grupowa

Pub Terapia Grupowa

 

Był taki lokal…

Terapia Grupowa była koktajl barem cenionym za doskonałe menu. Głęboka znajomość, duża uwaga do szczegółów oraz miłość do miksologii miało wyraźne przełożenie w doznaniach smakowych. Koktajle były nie tylko przemyślane i przepięknie podane, ale również wyróżniały się swoją oryginalnością. Zagorzali piwosze odnajdywali tutaj duży wybór wyselekcjonowanych piw kraftowych.

Lokal zachwycał dbałością o szczegóły. Kryształowe karafki, posrebrzane platery, miedziana kolumna do piwa, loftowe lampy, drewniany bar to zaledwie kilka z przykładów opisujących niepowtarzalny charakter miejsca, które odeszło w niepamięć jak wiele innych mających po kilka tysięcy “followersów”. Jak się okazuje lajki nie mają przełożenia na ilość wypitych piw.


Lokalizacja: Kraków

Fotografia wnętrz: http://wnetrzakrakow.pl

Zdjęcie wnętrza pubu w Krakowie. Czerwone krzesła, długi bar. Wnetrze pubu w Krakowie. Piękny, długi bar w szachownicę. Bar, który robi wrażenie. Długa lada, wzór w szachownicę, dużo alkoholi. Zbliżenie na alkohole w pubie w Krakowie. Dużo alkoholi, krany do piwa Wnętrze pubu w Krakowie. Cegła na ścianach, czerwone krzesła, designerskie lampy.

Poprzedni wpis
Następny wpis
TYPE AND HIT ENTER